Новости ДедалИнфо

0
Размер текста
10.07.2013

Довідник споживача фінансових послуг

Під егідою Державної інспекції з питань захисту прав споживачів та за участі ВГО «Фінансова грамота України» розпочинається проект по виданню «Довідника споживача фінансових послуг». Просвіта споживачів фінансових послуг є часткою системи фінансової безпеки України. Про це йдеться у розпорядженнях Кабінету Міністрів України №569-р від 15.08.2012р   Про схвалення Концепції забезпечення національної безпеки у фінансовій сфері та №867-р від 31.10.2012р Про схвалення Стратегії реформування системи захисту прав споживачів на ринках фінансових послуг на 2012 – 2017 роки.

Створення та безкоштовне розповсюдженню першого в Україні «Довідника споживачу фінансових послуг» загальним накладом 1 000 000 екземплярів – це загальнонаціональний народний проект, усі його учасники від мала до велика будуть внесені на почесні сторінки партнерів та учасників проекту у цей Довідник!

Ви може прийняти участь у підтримці цього важливого проекту та виступити у якості партнера або учасника.  Пропозиції партнерства наведені у Додатку №1.

Источник: Дедал Инфо
 
Новости ДедалИнфо
Опубликовать

КОММЕНТАРИИ (0)


Обзор DEDALINFO