Новости ДедалИнфо

Размер текста
09.06.2015

Національний прес-клуб «Українська перспектива» запрошує журналістів до участі в міжнародній конференції IFC з питань агрострахування

Журналісти національних та регіональних ЗМІ запрошуються до участі в міжнародній конференції IFC з питань агрострахування, яка 9-11 червня проходитиме в Києві

Шановні колеги!

9-11 червня Міжнародна фінансова корпорація (IFC, Група Світового банку) проводить міжнародну конференцію  на тему: «Планування партнерства між державним і приватним сектором у сфері агрострахування від Західних Балкан до Центральної Азії».
Конференція проводиться у партнерстві із Канадським Міністерством закордонних справ, торгівля та розвитку (DFATD), Міністерством фінансів Австрії (MOF), Зовнішньоекономічною програмою, Агентством міжнародного бізнесу та співпраці Міністерства Нідерландів з економічного розвитку (EVD) та Експортно-імпортним банком Угорщини (Eximbank)

Місце проведення конференції – м. Київ, готель «Хілтон»: бульвар Тараса Шевченка, 30. (Неподалік розташована станція метро «Університетська»). Початок роботи – о 9.30 год.

Участь в конференції візьмуть представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, вітчизняного страхового ринку та їх закордонні колеги, українського фінансового сектору та сільгоспвиробництва, а також провідні міжнародні експерти.

Перед учасниками заходу, зокрема, виступлять:
Олена ВОЛОШИНА, керівник Представництва IFC в Україні;
Роман ВАЩУК, Надзвичайний і Повноважний посол Канади в Україні;
Олексій ПАВЛЕНКО, міністр аграрної політики та продовольства України;
Владислава РУТИЦЬКА, заступник міністра аграрної політики та продовольства України;
Ігор ПАШКО, голова Нацкомфінпослуг;
Гарі РОШЕ, керівник Програми IFC «Розвиток агрострахування та агрофінансування в Україні»;
Лія СОРОКА, керівник Проекту IFC «Розвиток фінансування аграрного сектору в Східній Європі та Центральній Азії»;
Майлз УОТТС, керівник підрозділу з розрахунку страхових тарифів, провідний актуарій компанії Watts and Associates (США);
Жиль Жак ГАЛЛУДЕ, керівник Глобального проекту розвитку індексного страхування (GIIF),
Олександр ЗАВАДА, член президії Української федерації убезпечення;
Тарас КИРИЧЕНКО, голова правління «Правексбанку»;
Віталій ЛЬВОВ, віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України;
Олександр ПРИЩЕПА, незалежний андерайтер.

Під час конференції йтиметься про ситуацію, що складається в агростраховому секторі України, та перспективи її поліпшення. Учасники заходу також матимуть змогу детально познайомитися з досвідом агрострахування, накопиченим в США, Іспанії, Туреччині, Польщі, Азербайджані та в країнах Центральної Азії.

Серед питань, які виносяться на обговорення, чільне місце займають такі, що стосуються доцільності налагодження ефективного партнерства між усіма учасниками агрострахового ринку – державою, страховиками та сільгоспвиробниками. Під час заходу також йтиметься про особливості та переваги стандартних страхових продуктів, необхідність їх активного запровадження. Окремо розмова піде про механізми актуарних розрахунків, про потребу запровадження системи управління даними та її ресурсні можливості, які надають змогу реально оцінювати ситуації на ринку агрострахування та окреслювати його можливу перспективу, про програму сертифікації аварійних комісарів.

Конференція стане своєрідним підсумком семирічної роботи Проекту IFC «Розвиток агрострахування в Україні», який вже наприкінці поточного червня завершує свою діяльність. За визнанням багатьох експертів, в розвиток українського агрострахування він зробив вагомий внесок. Зокрема, Проект IFC увесь цей час надавав активну консультативну допомогу, спрямовану на формування в Україні сучасної агрострахової законодавчої та нормативної бази, всіляко сприяв впровадженню в країні передового міжнародного досвіду агрострахування. За його безпосередньої участі в Україні з’явилася ціла низка стандартних страхових продуктів, яким немає аналогів в СНД, розроблено програму сертифікації аварійних комісарів тощо.

Роботу Проекту «Розвиток агрострахування в Україні» покликаний продовжити інший Проект – «Розвиток фінансування аграрного сектору в Східній Європі та Центральній Азії». Його робота пошириться не лише на Україну, а й на країни Західних Балкан та Центральної Азії, які також потребують формування сучасних підходів до страхування в сільськогосподарській сфері. Під час конференції відбудеться презентація цього Проекту.

З огляду на вагомість заходу, Національний прес-клуб «Українська перспектива» надає йому інформаційну підтримку.

Представники ЗМІ запрошуються до участі в дводенній конференції. Вони будуть забезпечені роздаткової літературою, матимуть змогу докладно дізнатися про нинішній стан українського агрострахування і ті тенденції, які спостерігаються в цій царині в інших країнах світу. Організатори заходу всіляко сприятимуть журналістам в проведенні ексклюзивних інтерв’ю.

Увага! Представникам регіональних ЗМІ готельні, дорожні та інші витрати, пов’язані з проведенням конференції, не компенсуються.

Акредитація преси здійснюється за редакційними посвідченнями перед початком заходу.

Телефони для контактування:
Олеся Жученко, Програма IFC «Розвиток агрострахування та агрофінансування в Україні: (050) 386 80 18, OZhuchenko@ifc.org,
Сергій Губін, керівник Національного прес-клубу «Українська перспектива»: (067) 507 63 39, sgubin@ukr.net

 

КОММЕНТАРИИ (0)


Обзор DEDALINFO