Пресс-релизы

Размер текста
22.07.2016

Дітям, які отримали травми на Чемпіонаті ДЮФЛУ, виплатили страхові відшкодування

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» зробила виплати молодим спортсменам, які отримали травми під час футбольних матчів на Чемпіонаті ДЮФЛУ сезону 2015/2016.

Ось і закінчились фінальні матчі Чемпіонату ДЮФЛ України сезону 2015/2016. Для когось вони закінчились перемогою, для когось надіями на перемогу у наступних сезонах. А для когось, на жаль, вони закінчились травмами. Але завдяки  страховому захисту від нещасного випадку від Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС», усі травмовані футболісти отримали виплати. І завдяки цьому вони зможуть швидко відновитися та повернутись до спортивного життя.   

Компанія «БРОКБІЗНЕС» вважає своєю почесною місією підтримувати спортивні організації та заходи, спрямовані на залучення молоді до спорту, популяризацію здорового способу життя і загальний розвиток спорту в Україні.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» - українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) - 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.

На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов'язкові види страхування.

Є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації фехтування України, Федерації баскетболу України, ФК «Черкаський Дніпро». Співпрацює з Федерацією кікбоксингу України "ВАКО, ФК «Карпати».

Источник: www.bbs.ua
 

КОММЕНТАРИИ (0)


Обзор DEDALINFO