Происшествия

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території України станом на 7 годин 14 Січня 2013 року
Підрозділами Міністерства надзвичайних ситуацій України протягом доби для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 699 виїздів.
У результаті вжитих заходів врятовано 12 осіб, 47 будівель та 3 од. автотракторної техніки.
щодо пошуків двох туристів, які потрапили у снігову лавину
Закарпатська область
13 січня продовжувались пошуки двох туристів, які 12 січня поблизу г. Гемба Міжгірського району потрапили під снігову лавину. Під час проведення пошуково-рятувальних робіт одну особу було врятовано та виявлено тіло без ознак життя другої особи.
Для проведення пошуково-рятувальних робіт було залучено територіальні підрозділи МНС, держлісгоспу та приватні особи, всього 107 чоловік та 10 од. техніки (від МНС залучено 77 чол., 8 од. техніки, в готовності до залучення перебувало кінологічне відділення та вертоліт Мі-8).
Некласифіковані надзвичайні події
Тернопільська область
О 14 год. 10 хв. 13 січня до відділення Тернопільської обласної лікарні та обласної дитячої лікарні, з ознаками гострого інгаляційного отруєння було госпіталізовано 5 осіб (з них 3 дитини 2000, 2006 та 2009 р.н.), мешканці приватного будинку у с. Велика Березовиця Тернопільського району. Стан здоров’я постраждалих – середнього ступеню важкості. За фактом отруєння правоохоронними органами проводиться розслідування.
Довідкові дані щодо кількості надзвичайних ситуацій з початку 2013 року
Всього НС |
Характер НС |
Загинуло, осіб |
Постраждало, осіб |
|
техногенний |
природний |
|||
2 |
2 |
- |
3 |
1 |
Щодо обстановки з пожежами
|
Всього |
у тому числі: |
Загинуло осіб |
Постраждало осіб |
Врятовано |
|||
житловий сектор |
виробнича сфера |
транспорт |
інші |
|||||
Протягом доби |
117 |
86 |
3 |
6 |
22 |
16 |
8 |
8 |
З початку року |
1703 |
1195 |
52 |
89 |
367 |
167 |
76 |
102 |
Щодо дорожньо-транспортних подій
|
Всього ДТП |
Загинуло, осіб |
Постраждало, осіб |
Протягом доби |
45 |
6 |
51 |
З початку року |
765 |
119 |
1007 |
Некласифіковані надзвичайні події
Полтавська область
13 січня на автошляху Полтава – Олександрія поблизу с. Терентіївка Полтавського району сталося зіткнення легкового автомобіля та рейсового автобусу. Внаслідок дорожньо-транспортної події в легковому автомобілі загинуло 3 особи та 1 особа у важкому стані госпіталізована (пасажири автобусу не постраждали).
На місці події працювала оперативна група Територіального управління МНС в Полтавській області.
Источник: МНС
Обзор DEDALINFO
-
Новости интернет-партнеров
Обрушение моста в Балтиморе окажет ограниченное влияние на перестраховщиков – Fitch -
Почитаем прессу
Річниця руйнівного землетрусу в Туреччині: як "звичайна домогосподарка" розкрила правду про загибель своєї родини -
Новости ДедалИнфо
Финансовое обеспечение презумпции виновности строителей в плане реализации качественного и успешного выполнения своих проектов.