Почитаем прессу
У Тернополі маленький хлопчик помер після лікування зубів: деталі трагедії
В Тернополі маленький хлопчик помер в кабінеті у стоматолога. Про це повідомляє пресслужба поліції Тернопільської області.
Зазначається, що у державну клініку дитину віком 1 рік та 10 місяців привезла мама. У хлопчика діагностували карієс на зубах, який треба було пролікувати.
Оскільки він зовсім маленький, лікарі пояснили, що такі процедури проводяться лише під наркозом. Мамі та сину видали направлення для здачі усіх аналізів.
Через півтори години після початку операції в дитини почав падати тиск. Його відвезли в реанімаційне відділення.
Маленького пацієнта не могли вивести з наркозу, а вже ввечері лікарі констатували смерть дитини.
Поліція почала розслідування за статтею за частиною 2 статті 140 про неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником.
Источник: Судова-юридична газета УкраїниОбзор DEDALINFO
-
Новости ДедалИнфо
Lloyd’s заробляє мільярди без “ідеальної цифровізації”. Може, ми не там шукаємо проблему? -
Новости интернет-партнеров
Убытки китайских страховщиков достигли 197 миллионов долларов, поскольку Юго-Восточная Азия пострадала от тайфуна Яги -
Новости интернет-партнеров
Обрушение моста в Балтиморе окажет ограниченное влияние на перестраховщиков – Fitch -
Новости ДедалИнфо
Смогут ли экспортно-кредитне агентства обеспечить полноценную защиту инвестиций в Украину от военных рисков?








































































































































































































































































