Новости интернет-партнеров

Размер текста
03.02.2009

УСК "Княжа" застрахувала найвідомішу в Криму пам'ятку архітектури - символ Криму, замок середини ІХХ століття

Страхова сума склала 141 000 грн. - за страхування об’єкта нерухомості і

328 539 грн. – за страхування землі, на якій стоїть замок.

Сподіваємося, що плідна довгострокова  співпраця з УСК «Княжа» надасть справжній захист унікальній споруді, яка ще довго буде вражати своєю неповторністю та  романтичністю.

Українська страхова компанія «Княжа» заснована в серпні 1997 року. На сьогоднішній день регіональна мережа покриває 24 області України та Автономну республіку Крим.

УСК «Княжа» має ліцензії ДКРРФП України на здійснення 19 добровільних та 11 обов’язкових  видів страхування.

УСК «Княжа» входить до складу Vienna Insurance Group – провідної австрійської страхової групи в Центральній та Східній Європі. Головними пріоритетами концерну є інноваційні рішення в сфері страхування та якісне обслуговування клієнтів.

 

Обзор DEDALINFO