Новости интернет-партнеров

Размер текста
19.03.2008

УСК «Княжа»: благодійний аукціон – ще один крок у напрямку допомоги дитячим будинкам.

Українська страхова компанія «Княжа», що виступила Генеральним спонсором Четвертої Міжнародної Карпатської Страхової Конференції (18 - 21 лютого 2008 року), в межах Спонсорського вечора 19 лютого 2008 року провела благодійний аукціон. В якості лотів виступали роботи, зроблені руками дітей - мешканців Херсонської школи-інтернату № 2 та школи-інтернату  села Стара Басань Чернігівської області.

В результаті благодійного заходу було зібрано 30 000 грн. Ці кошти підуть на надання допомоги  дітям із зазначених інтернатів. УСК «Княжа» висловлює свою вдячність тим, хто залишився небайдужим до цієї події та приєднався до доброї справи, відчуваючи свою соціальну відповідальність.

До свята 8 Березня діти вже отримали подарунки та необхідні речі на суму близько 10 тисяч гривень.

Раніше, у січні 2008 року, УСК «Княжа» вже перерахувала для школи-інтернату  села Стара Басань Чернігівської області 64 тис. грн., що були спрямовані на облаштування дитячих спалень та ремонт системи опалення.

 

Обзор DEDALINFO