Новости интернет-партнеров
15.12.2005
СК «Київ-Енерго-Поліс» вдосконалює програму авіастрахування.
14.12.2005 відбулася зустріч керівництва страхової компанії «Тіт» (Росія, Москва) з представниками СК «Київ-Енерго-Поліс». В ході зустрічі були підведені проміжні підсумки співпраці протягом 2005 року, що були визнані обома сторонами задовільними. Також російською стороною було презентовано нову, більш вигідну, програму страхування відповідальності для здійснення польотів у Європейському повітряному просторі. СК «Київ-Енерго-Поліс» стала однією з не багатьох українських компаній, що отримали можливість перестраховувати прийняті авіаційні ризики на таких вигідних умовах.
Зі вступом в Російську асоціацію авіаційних та космічних страховиків (РААКС), СК «Київ-Енерго-Поліс» розширила свої можливості щодо розміщення ризиків на російському та західному перестрахових ринках, що позитивно відзначилося на вартості страхового захисту для клієнтів компанії.
Вітчизняні авіаперевізники вже з 1 січня 2006 року при здійснені польоті в країни ЄС матимуть можливість передавати свої ризики відповідальності СК «Київ-Енерго-Поліс» на більш вигідних умовах, ніж це було на ринку авіастрахування до цього.
Обзор DEDALINFO
-
Новости ДедалИнфо
Lloyd’s заробляє мільярди без “ідеальної цифровізації”. Може, ми не там шукаємо проблему? -
Новости интернет-партнеров
Убытки китайских страховщиков достигли 197 миллионов долларов, поскольку Юго-Восточная Азия пострадала от тайфуна Яги -
Новости интернет-партнеров
Обрушение моста в Балтиморе окажет ограниченное влияние на перестраховщиков – Fitch -
Новости ДедалИнфо
Смогут ли экспортно-кредитне агентства обеспечить полноценную защиту инвестиций в Украину от военных рисков?









































































































































































































































































