Происшествия
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території України станом на 7 годин 16 січня 2013 року
Підрозділами Міністерства надзвичайних ситуацій України протягом доби для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 1 тис. 682 виїзди.
У результаті вжитих заходів врятовано 10 осіб, 50 будівель та 4 од. автотракторної техніки.
|
№ з/п |
Дата НС |
Місце НС (область, район, місто, населений пункт) |
Загинуло, осіб |
Постраждало, осіб |
Врятовано, осіб |
Характер НС |
Рівень НС |
|
1 |
15.01.13 |
Херсонська область, м. Скадовськ |
3 |
- |
- |
техногенний |
місцевий |
|
2 |
16.01.13 |
Одеська область, м. Одеса |
3 |
- |
- |
техногенний |
місцевий |
Херсонська область
О 16 год. 50 хв. 15 січня у м. Скадовськ у приватному житловому будинку через необережне поводження з вогнем при палінні сталося загорання матрацу, внаслідок чого від отруєння продуктами горіння загинуло 3 особи. О 17 год. 20 хв. пожежно-рятувальним підрозділом пожежу ліквідовано.
На місці події працювала оперативна група Територіального управління МНС в Херсонській області.
Одеська область
О 3 год. 30 хв. 16 січня у Приморському районі м. Одеса у приватному житловому будинку в одній з кімнат виникла пожежа, в результаті чого від отруєння продуктами горіння загинуло 3 особи, які перебували у суміжній кімнаті. О 4 год. 50 хв. пожежно-рятувальними підрозділами пожежу ліквідовано. Причина пожежі встановлюється.
На місці події працювала оперативна група Головного територіального управління МНС в Одеській області.
Довідкові дані щодо кількості надзвичайних ситуацій з початку 2013 року
|
Всього НС |
Характер НС |
Загинуло, осіб |
Постраждало, осіб |
|
|
техногенний |
природний |
|||
|
4 |
4 |
- |
9 |
1 |
Щодо обстановки з пожежами
|
|
Всього |
у тому числі: |
Загинуло осіб |
Постраждало осіб |
Врятовано |
|||
|
житловий сектор |
виробнича сфера |
транспорт |
інші |
|||||
|
Протягом доби |
130 |
99 |
1 |
8 |
22 |
17 |
4 |
10 |
|
З початку року |
1958 |
1389 |
57 |
100 |
412 |
195 |
88 |
128 |
Луганська область
О 22 год. 15 хв. 15 січня у м. Луганськ в одноповерховому складському приміщенні ТОВ “Стройхімсервіс”, де зберігалися лакофарбові матеріали, внаслідок порушення експлуатації пічного опалення виникла пожежа. О 2 год. 16 січня пожежно-рятувальними підрозділами пожежу ліквідовано. Жертв та постраждалих немає. Вогнем пошкоджено покрівлю складу на площі близько 300 м2 та частково лакофарбові матеріали.
На місці події працювала оперативна група Головного територіального управління МНС в Луганській області.
Щодо дорожньо-транспортних подій
|
|
Всього ДТП |
Загинуло, осіб |
Постраждало, осіб |
|
Протягом доби |
57 |
5 |
70 |
|
З початку року |
877 |
129 |
1141 |
Щодо виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів
|
|
Вилучено та знищено ВНП |
у тому числі авіаційних бомб |
Кількість виїздів |
|
Протягом доби |
4 |
- |
1 |
|
З початку року |
107 |
3 |
35 |
Источник: МНС
Обзор DEDALINFO
-
Новости ДедалИнфо
Lloyd’s заробляє мільярди без “ідеальної цифровізації”. Може, ми не там шукаємо проблему? -
Новости интернет-партнеров
Убытки китайских страховщиков достигли 197 миллионов долларов, поскольку Юго-Восточная Азия пострадала от тайфуна Яги -
Новости интернет-партнеров
Обрушение моста в Балтиморе окажет ограниченное влияние на перестраховщиков – Fitch -
Новости ДедалИнфо
Смогут ли экспортно-кредитне агентства обеспечить полноценную защиту инвестиций в Украину от военных рисков?












































































































































































































































































